00905364931419

ویزای کانادا

کانادا یکی از بزرگترین کشورها از لحاظ وسعت میباشد که جاذبه های گردشگری و همچنین شرایط مناسب کسب و کار آن باعث شده تا سالانه تعداد زیادی مسافر و همچنین مهاجر را جذب خود نماید. البته سفر به کانادا چه به قصد گردش و تفریح باشد و چه مهاجرت نیازمند اخذ روادید و یا همان ویزا میباشد. همانطور که هر کشوری قوانینی برای ورود به خاک خود تعیین کرده کانادا نیز مانند دیگر کشورها اخد ویزای کانادا را برای ورود به خاک این کشور اجباری کرده است. ویزای کانادا انواع مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

انواع ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا وجود دارد که هر یک بر اساس نوع سفر متفاوت میباشد. بستگی به نوع سفر انواع ویزای کانادا صادر میشود که میتوان به ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و ویزای اقامتی اشاره نمود. برای اخذ انواع ویزای کانادا میتوانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل کرده و مشاوره کاملی را دریافت نمایید.

شرایط اخذ ویزای کانادا

شرایط اخذ ویزای کانادا نسبت به نوع ویزا متفاوت میباشد. هر یک از انواع ویزای کانادا نام برده شده در بالا از شرایط متفاوتی برخوردار هستند و نسبت به نوع سفر شرایط اخذ ویزا تغییر خواهد کرد. شرایط اخذ ویزای کانادا توریستی مطمئنا با شرایط دریافت ویزای اقامتی تفاوت زیادی خواهد داشت و به طبع باید مدارک و همچنین مراحل بیشتری را برای دریافت ویزای اقامتی سپری کنید.

مراحل اخذ ویزای کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا نیز نسبت به یکبار و یا چند بار ورود بودن متفاوت میباشد. مراحل اخذ ویزای کانادا برای چند بار ورود کمی طولانی تر و دشوارتر از یک بار ورود میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :