00905364931419

ویزای کار کانادا

در حال حاضر کشور کانادا از رشد اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است و این رشد اقتصادی خوب باعث شده تا افراد زیادی به منظور کسب در آمد وارد این کشور شوند. اما ورود به این کشور بر بمنظور کسب در آمد نیازمند دریافت روادید خاص خود میباشد و ابتدا باید ویزای کار  کانادا را دریافت کرد. ویزای کار کانادا با دیگر ویزاهایی که بمنظور گردشگری صادر میشود متفاوت است. ویزای کار کانادا از جمله ویزاهای موقتی محسوب میشود و با اخذ آن فرد میتواند در تا مدت زمان مشخص شده که البته ممکن است این مدت زمان متغیر باشد در این کشور به منظور کار و فعالیت اقتصادی باقی بماند و پس از اتمام مدت زمان تعیین شده کانادا را به مقصد ایران ترک نماید.

شرایط اخذ ویزای کار کانادا

اگر قصد اخذ ویزای کار کانادا را دارید ابتدا باید دعوت نامه ای را از سوی شرکت و یا هر جایی که قصد فعالیت در آن رادارید دریافت کنید. در واقع از اولین شرایط اخذ ویزای کار کانادا دریافت دعوت نامه از کانادا میباشد. دومین شرایط اخذ ویزای کار کانادا آگهی شدن شغل مد نظر شما میباشد. شغلی که  قصد دارید در آن مشغول به کار شوید باید آگهی شده باشد تا درخواستی از سوی افراد مقیم در این کشور برای آن وجود نداشته باشد. سومین شرایط اخذ ویزای کار کانادا نیز تاییدیه از سوی سازمان مهاجرت کانادا میباشد. در صورتی که کارفرما دعوت نامه ای را برای شما ارسال کرده باشد این دعوت نامه باید به امضای سازمان مهاجرت برسد.

مراحل اخذ ویزای کار کانادا

مراحل اخذ ویزای کار کانادا که میتوانند زمینه را برای ورود شما به این کشور فراهم کنند عبارتند از تهیه پاسپورت معتبر،  دریافت گواهی دعوت نامه شغلی و یا همان پیشنهاد شغلی، تهیه کلیه مدارک شغلی، ۲ قطعه عکس، تهیه مدارک ازدواج در صورت متاهل بودن و تکمیل فرم اطلاعات خانواده.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :