00905364931419

ویزای نمایشگاهی انگلیس

کشور انگلیس از  جمله کشورهایی است که تعداد نمایشگاه های زیادی بصورت هفتگی، ماهانه و سالانه در آن برگزار میشود و همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی از سایر کشور ها بخصوص ایران برای بازدید به این نمایشگاه ها مراجعه کنند. برای شرکت در نمایشگاه هایی که در این کشور برگزار میشود باید ویزای نمایشگاهی انگلیس را اخذ نمایید. ویزای نمایشگاهی معمولا برای نمایندگان شرکت ها و یا افرادی که قصد معرفی و یا بازاریابی کسب و کار و یا کالای خود را دارند مناسب میباشد و این فرصت را برای آنها بوجود می آورد تا با برندها، محصولات جدید و همچنین نمایندگان از دیگر کشورها آشنا شوند.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس

از مهمترین شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس  دعوتنامه میباشد. در واقع بدون دریافت دعوتنامه از سوی یک شرکت و یا یک مجموعه نمیتوان ویزای نمایشگاهی انگلیس را اخذ نمود. دعوتنامه ای که از انگلیس برای شرکت و بازدید از نمایشگاه صادر میشود میتواند افسر و یا مسئول پرونده را متقاعد سازد که شما قصد ندارید تا بصورت غیر قانونی به انگلیس وارد شده و باقی بمانید.

مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس

دریافت وقت مصاحبه از مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس میباشد. برای اینکه ویزای انگلیس را اخذ کنید باید ابتدا یک وقت مصاحبه از سفارت انگلیس دریافت نموده و در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه نمایید. بعد از مراجعه به سفارت و انجام مصاحبه دو هفته طول خواهد کشید تا نتیجه مصاحبه اعلام شود. به این نکته توجه داشته باشید که زمان تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود. از دیگر مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس ارائه مدارک میباشد. در صورتیکه نسبت به اخذ ویزای نمایشگاهی انگلیس سوالی دارید میتوانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس برقرار کنید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :