00905364931419

ویزای شینگن

ویزای شینگن از جمله ویزاهایی محسوب میشود که با اخذ آن امکان سفر به چندین کشور اروپایی برای شما فراهم خواهد شد. چندین کشور وجود دارند که عضو معاهده شینگن بوده و با دریافت ویزای شینگن میتوانید به این کشورها برای مدت زمانی مشخص و همچنین با شرایط خاص سفر کنید. ویزای شینگن با اخذ ویزایی که برای ورود به هر کشور صادر میشود متفاوت میباشد و برای اخذ آن باید ابتدا تمکن مالی خود را اثبات کنید.

انواع ویزای شینگن

ویزای شینگن انواع مختلفی دارد که نسبت به شرایط سفر شما صادر میشوند. انواع ویزای شینگن در حال حاضر عبارتند از ویزای شینگن نوع A، نوع B و همچنین نوع C. ویزای شینگن نوع A به شما اجازه میدهد که پرواز خود را از یک محدوده فرودگاه شینگن تغییر و به کشور دیگری سفر کنید. ویزای شینگن نوع B اجازه اقامت به مدت ۵ روز را در خاک کشور عضو اتحادیه شینگن میدهد. و از انواع ویزای شینگن باید به نوع C‌ اشاره کرد که از روادید کوتاه مدت محسوب میشود و زمان آن در هنگام دریافت ویزا مشخص میشود.

شرایط اخذ ویزای شینگن

شرایط اخذ ویزای شینگن برای هر فرد متفاوت میباشد و هر فردی نسبت به نوع سفر باید مراحل متفاوتی را پشت سر بگذارد. شرایط اخذ ویزای شینگن همچنین ممکن است در سفارت ها نیز متفاوت باشد. سابقه سفر، وضعیت تاهل و همچنین وضعیت اشتغال در اخذ ویزا تاثر گذار هستند.

مراحل اخذ ویزای شینگن

هر یک از مراحل اخذ ویزای شینگن را میتوانید به صورت کامل از تیم مجرب و متخصص موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین جویا شوید و با کسب اطلاعات کامل نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :