00905364931419

ویزای توریستی کانادا

نیازی به گفتن نیست و همه ما به خوبی میدانیم که کانادا یکی از کشورهای بسیار جذاب و دوست داشتنی محسوب میشود و سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر میکنند. یکی از ملزوماتی که برای ورود به خاک این کشور قبل از هر چیز باید تهیه کنید ویزای توریستی کانادا میباشد. ویزای توریستی کانادا اجازه ورود به خاک این کشور و بازدید از نقاط مختلف آنرا به گردشگران میدهد و میتوانند بدون هیچ محدودیتی سفر تفریحی خود را انجام دهند. ویزای توریستی کانادا از مدت زمان انقضای مشخص شده ای برخوردار است و باید پس از اتمام تاریخ انقضای آن به کشور بازگردید.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

چندین شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا وجود دارد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از تهیه یک پاسپورت معتبر، برخورداری از سلامت جسمی و روحی، تهیه مدارک از سوی اداره مهاجرت کانادا و همچنین تکمیل فرم های مشخصات فردی که اداره مهاجرت کانادا آنها را تعیین کرده است. کلیه شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا را میتوانید بصورت کامل از موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین یکی از موسسات فعال در زمینه اخذ ویزا که از سابقه طولانی نیز برخوردار است تنها با یک تماس جویا شوید.

مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا به راحتی طی خواهند شد در صورتیکه با موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل کرده تا کارشناسان این موسسه کلیه امور مربوط به اخذ ویزا را برای شما انجام دهید. شما میتوانید تمامی مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا را به کارشناسان این موسسه واگذار کرده و در زمان و همچنین هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. همچنین مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا بواسطه تجربه بالای پرسنل مجموعه بسیار کوتاه خواهد شد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :