00905364931419

ویزای توریستی شینگن

ویزای توریستی شینگن در حقیقت چراغ سبزی برای ورود به خاک کشورهای عضو معاهده شینگن میباشد. بیشتر کشورهای اروپایی عضو معاده شینگن هستند و با اخذ این ویزا دیگر نیازی نیست تا برای ورود به هر یک از کشورهای اروپایی ویزا تهیه نمایید. ویزای توریستی شینگن برای افرادی مناسب است که به کشورهای اروپایی زیاد سفر میکنند و اخذ ویزای هر کشور برای آنها کار دشواری است. با اخذ ویزای توریستی شینگن در هزینه های سفر خود نیز صرفه جویی به عمل خواهید آورد زیرا سفر به هر کشور عضو اتحادیه اروپا نیاز به ترجمه مدارک و همچنین مراجعه به سفارت میباشد که همین موضوع هزینه هایی را برای شما به همراه خواهد داشت. با دریافت ویزای توریستی شینگن دیگر نیازی به اخذ ویزای هر کشور و در نتیجه ترجمه مدارک و همچنین مراجعه به سفارت نمیباشد.

شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن

یکی از شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن تمکن مالی میباشد. در واقع فردی که قصد سفر به کشورهای عضو معاده شینگن را دارد باید به افسر مسئول رسیدگی پرونده ثابت کند که قادر است تا هزینه های اقامت در این کشور  را تامین کند. از دیگر شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن باید به تاریخچه سفری فرد متقاضی اشاره نمود. تاریخچه سفری یکی از مهمترین شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن است و فردی که قصد دارد تا این ویزا را اخذ نماید باید حد اقل به دو کشور مانند ترکیه و امارات سفر کرده باشد. در صورتیکه فرد متقاضی از این شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن برخوردار نباشد افسر رسیدگی به راحتی درخواست او را رد خواهد کرد.

مراحل اخذ ویزای توریستی شینگن

هر یک از مراحل اخذ ویزای شینگن باید یک به یک طی شوند و برای اینکه بتوانید تا حد زیادی کار خود را در اخذ ویزا راحت تر کنید مینوانید با مشاوران موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل کنید تا اطلاعات کاملی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :