00905364931419

ویزای توریستی انگلیس

جاذبه های گردشگری و همچنین آب و هوای مناسب انگلیس این کشور  را به یکی از محبوب ترین کشورها برای مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. اما برای ورود به خاک این کشور بمنظور گردش و بازدید از شهرهای آن ابتدا باید ویزای توریستی انگلیس را دریافت نمایید. ویزای توریستی انگلیس امکان اقامت به مدت محدود را برای گردشگران بوجود می آورد و در طی این مدت به راحتی میتوان از شهرهای مختلف این کشور بازدید نمود. ویزای توریستی انگلیس برای افرادی که قصد سفر به این کشور از طریق تورهای مسافرتی را دارند نیز صادر میشود.

شرایط اخذ ویزای توریستی انگلیس

یکی از شرایط اخذ ویزای توریستی انگلیس که میتواند در قبول و یا رد شدن درخواست شما تاثیر زیادی داشته باشید تاریخچه سفری شما میباشد. تاریخچه سفری شما باید با منابع مالی که برای سفر به انگلیس در نظر گرفته اید تطابق داشته باشد و در صورتی که افسر پرونده به عدم تطابق میان تاریخچه سفر و منابع مالی پی ببرد به احتمال بسیار زیاد درخواست شما را رد خواهد کرد. از دیگر شرایط اخذ ویزای توریستی انگلیس تمکن مالی است. (تمکن مالی برای دریافت ویزای توریستی انگلیس ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان میباشد).

مراحل اخذ ویزای توریستی انگلیس

هر یک از مراحل اخذ ویزای توریستی انگلیس را باید طی کنید تا ویزا برای شما صادر شود. در ادامه به مراحل اخذ ویزای توریستی انگلیس به صورت خلاصه اشاره خواهیم کرد. ایجاد حساب کاربری در سایت کارگزاری ویزای انگلیس، انتخاب نوع ویزا و همچنین تعیین وقت سفارت، پرداخت هزینه های بررسی مدارک، دریافت شماره پیگیری پرداخت هزینه بابت بررسی مدارک، مراجعه به صورت حضوری بهمراه مدارک برای ویزای انگلیس، پیگیری کردن پاسخ دریافت ویزا، عودت دادن مدارک و پیکاپ نمودن پاسپورت جهت الصاق ویزای توریستی از جمله مراحل اخذ ویزای توریستی انگلیس میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :