00905364931419

ویزای توریستی استرالیا

جاذبه های گردشگری بسیار زیاد استرالیا این کشور را به یکی از مقاصد گردشگری میلیون ها مسافر از سراسر جهان  و همچنین ایران تبدیل کرده است. دولت استرالیا برای اینکه بتواند کنترل رفت و آمد مسافرین به این کشور را در دست بگیرد روادیدی را برای ورود گردشگران به این کشور در نظر گرفته و بدون اخذ این روادید امکان رفت و آمد به این کشور وجود نخواهد داشت. برای گشت و گذار در این کشور باید ابتدا ویزای توریستی استرالیا اخذ شود. ویزای توریستی استرالیا این امکان را برای گردشگران به وجود می آورد که تا مدت زمان تعیین شده در استرالیا باقی بمانند و بعد از اتمام اعتبار ویزا این کشور را به مقصد ایران ترک نمایند. مدت زمان مشخصی برای ویزای توریستی استرالیا وجود ندارد و این زمان میتواند متغیر باشد.

شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا

یکی از شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا داشتن تاریخچه سفری متناسب با بودجه میباشد. البته منظور از تاریخچه سفری ویزا، ویزای شینگن نیست و هر سفری باید یک تاریخچه داشته باشد. دعوتنامه میتواند در شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا تاثیر گذار باشد زیرا اگر دعوتنامه ای از سوی بستگان خود دریافت کرده باشد به مراتب شانس بیشتری برای دریافت ویزا خواهید داشت. از دیگر شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا تمکن مالی است. فردی که قصد سفر توریستی به استرالیا را دارد باید به ازای هر روز اقامت خود در این کشور بین ۶۰ تا ۸۰ دلار تمکن مالی به سفارت استرالیا ارائه دهد.

مراحل اخذ ویزای توریستی استرالیا

مراحل اخذ ویزای استرالیا در موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین در کوتاه ترین زمان ممکن به دلیل بهره گیری از با تجربه ترین و خبره ترین کارشناسان انجام میشود و دیگر نیازی به طی برخی مراحل برای اخذ ویزا از سوی شما وجود نخواهد داشت.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :