00905364931419

ویزای تخصص کانادا

یکی از انواع ویزا که برای افراد متخصص مناسب میباشد ویزای تخصص کانادا میباشد. کشور کانادا همواره به دنبال افرادی است که از یک  حرفه  و تخصص برخوردار باشند و بتوانند در شغل هایی که به تخصص نیاز دارد مشغول به کار شوند. ویزای تخصص کانادا پس از ارزیابی تخصص فرد متقاضی صادر میشود و در صورتیکه افسر پرونده تشخیص دهد که متقاضی تخصص کافی و لازم را ندارد درخواست او را رد خواهد کرد. ویزای تخصص کانادا  از یک مزیت عمده نسبت به دیگر ویزاها برخوردار است و آن هم امکان مهاجرت برای متقاضی به همراه خانواده میباشد. متقاضی در صورتی که ویزای تخصصی کانادا را دریافت کند می تواند به همراه خانواده به این کشور مهاجرت نماید.

شرایط اخذ ویزای تخصص کانادا

از اولین شرایط اخذ ویزای تخصص کانادا همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد تخصص متقاضی میباشد. افسر پرونده درخواست متقاضی برای اخذ ویزای تخصص کانادا را بررسی و ارزیابی خواهد کرد و در صورتی که به اشتباه بودن اطلاعات ارائه شده پی ببرد نسبت به رد درخواست اقدام خواهد نمود. از شرایط اخذ ویزای تخصص کانادا کسب امتیاز حد اقل ۶۷ میباشد. فرد متقاضی باید در ارزیابی های انجام شده بتواند حد اقل امتیاز ۶۷ را کسب کند و در صورتی که کمتر از این امتیاز به دست آورد درخواست او رد خواهد شد. تمکن مالی نیز از دیگر شرایط اخذ ویزای تخصص کانادا است. فرد متقاضی باید به افسر پرونده ثابت کند که میتواند منابع مالی برای مدت زمان اقامت خود در کانادا را تامین کند.

مراحل اخذ ویزای تخصص کانادا

اگر شما هم قصد دارید تا از طریق تخصص خود به بازار کار کانادا راه یابید اما با مراحل اخذ ویزای تخصص کانادا آشنایی ندارید میتوانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :