00905364931419

ویزای تحصیلی کانادا

انتخاب یک کشور مناسب برای تحصیل به یکی از دغدغه های خانواده ها و همچنین علاقمندان به تحصیل در خارج از کشور تبدیل شده است. کانادا یکی از کشورهای بسیار معتبر برای ادامه تحصیل محسوب میشود و بهتر است بدانید که برخی از دانشگاه های بسیار مطرح دنیا در این کشور واقع شده اند. برای تحصیل در این کشور حتما باید ویزای تحصیلی کانادا را دریافت نمایید. ویزای تحصیلی کانادا به راحتی این امکان را ایجاد میکند تا در هر مقطعی و در هر دانشگاهی در این کشور به ادامه تحصیل مشغول شده و تا زمان اتمام دوره تحصیلی در کانادا باقی بمانید.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای مقاطع ابتدایی تا دکترا متفاوت میباشد و هر مقطعی برای خود شرایط خاصی دارد. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا با موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس گرفته تا نسبت به مقطع تحصیلی خود یا فرزند خود اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار داده شود. از شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا دریافت دعوتنامه از سوی موسسه و دانشگاه فعال در کانادا میباشد. دانشگاه و موسسات علمی که برای تحصیل برای کانادا انتخاب میکنید باید شما و یا فرزند شما را به عنوان دانشجو پذیرفته باشند و در صورت عدم پذیرش شما نخواهید توانست در این دانشگاه ها به تحصیل مشغول شوید.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا

برخی از مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا که باید انجام دهید عبارتند از ارائه برنامه تحصیلی، اسکن از صفحات جدید پاسپورت، اسکن از صفحات پاسپورت قبلی، ارائه اسکن مدارک که ترجمه شده باشند، یک قطعه عکس ، ارائه فرمی که تمکن مالی شما را ثابت میکند، اسنادی که دارایی شما را اثبات میکنند، فرم درخواست ویزا و پرداخت هزینه های دریافت ویزای تحصیلی. در صورتی که نسبت به مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید میتوانید با موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :