00905364931419

ویزای تحصیلی انگلیس

انگلیس از معدود کشورهایی است که بهترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است و به همین دلیل بسیاری از دانشجویان علاقه بسیار زیادی به تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشور دارند. برای تحصیل در این کشور ابتدا باید ویزای تحصیلی انگلیس را اخذ نمود. ویزای تحصیلی انگلیس فقط برای افرادی مناسب است که قصد تحصیل در یک دانشگاه و یا موسسه علمی را دارند. در حال حاضر دانشجویان زیادی از سراسر کشور در حال تحصیل در دانشگاه های معتبر انگلیس هستند و دولت انگلیس نیز هیچگونه محدودیتی را برای تحصیل این افراد برای ادامه تحصیل در این کشور اعمال نکرده است.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس

یکی از شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس دریافت دعوتنامه از سوی دانشگاه و یا یکی از موسسات علمی این کشور میباشد. سن متقاضی از شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس است و فردی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارد باید حد اقل ۱۶ سال داشته باشد. متقاضی تحصیل در دانشگاه های انگلیس باید به زبان انگلیسی بخصوص مکالمه تسلط داشته باشد. تمکن مالی نیز از شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلیس است و فردی که قصد تحصیل در این کشور را دارد باید بتواند از پس هزینه های آن بر آید.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی انگلیس

هر یک از مراحل اخذ ویزای تحصیلی انگلیس یک به یک باید طی شوند و در صورتیکه افسر پرونده نقصی در اطلاعات و مستندات ارائه شده از سوی متقاضی مشاهده کند میتواند به راحتی تقاضای فرد را رد کند. مراحل اخذ ویزای تحصیلی انگلیس نسبت به شرایط شما متفاوت خواهد بود و برای اینکه بتوانید اطلاعات کاملی به دست آورید بهتر است تا با کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل نمایید تا هر آنچه که باید برای اخذ ویزا باید بدانید را به صورت صفر تا صد به دست آورید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :