00905364931419

ویزای تحصیلی استرالیا

استرالیا از کشورهای محبوب برای ادامه تحصیل در سطوح بالا محسوب میشود و امروزه دانشجویان زیادی را میتوان یافت که برای تحصیل به این کشور مهاجرت میکنند. مهاجرت برای تحصیل به استرالیا ابتدا نیازمند اخذ ویزای تحصیلی این کشور میباشد و بدون اخز ویزا نمیتوانید به تحصیل در این کشور مشغول شوید. ویزای تحصیلی استرالیا از مدت زمان مشخصی برخوردار میباشد و معمولا این زمان تا اتمام تحصیل ادامه می یابد.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

قبل از اینکه دانشجو بخواهد اقدامی را برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا انجام دهد باید از یک سری شرایط برخوردار باشد. یکی از شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، پذیرش دانشجو در یکی از دانشگاه ها و موسسات فعال در این کشور میباشد. یکی از دانشگاه ها و یا موسسات فعال در استرالیا باید فرد را به عنوان یک دانشجو پذیرفته باشد. افرادی که زیر ۱۸ سال سن دارند باید یکی از شرایط اخذ ویزای استرالیا یعنی تامین کل هزینه های دوره تحصیلی را داشته باشند. از دیگر شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا ارائه مدرک زبان میباشد. دانشجو باید مدرک زبان به همراه ویزا را برای آفیسر ارسال نماید و در صورت عدم ارسال پرونده ویزا رد خواهد شد.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

مراحل اخذ ویزای تحصیلی استرالیا  به طور کلی بدین شرح میباشد: اخذ پذیرش تحصیلی از موسسات و دانشگاه های فعال در کشور استرالیا، ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا به موسسه یا دانشگاه، مدیریت مدارک و همچنین ارسال آن به سفارت استرالیا، انجام آزمایش های پزشکی و همچنین پرداخت شهریه ترم اول و سپس دریافت رسید آن. اگر نسبت به مراحل اخذ ویزای تحصیلی استرالیا سوالی دارید میتوانید با موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس گرفته تا کارشناسان این موسسه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :