00905364931419

ویزای تجاری کانادا

کانادا از کشورهایی محسوب میشود که رشد اقتصادی آن نسبت به بسیاری از کشورها بالاتر میباشد و همین اقتصاد قوی باعث شده تا این کشور به یکی از کشورهای پرطرفدار برای سرمایه گذاری در کل دنیا بدل شود. از کشور ما نیز افراد زیادی تا کنون در کانادا سرمایه گذاری های زیادی را در راه اندازی پروژه های بزرگ و کوچک و همچنین ایجاد کسب و کار انجام داده اند. مطمئنا رفت و آمد هایی که به منظور تجارت با این کشور انجام میشود نیازمند روادید مناسب خود میباشد. ویزای تجاری کانادا از جمله ویزاهایی میباشد که برای تجارت با این کشور باید اخذ شود و با دیگر ویزاها مانند ویزای توریستی و یا کاری تفاوت هایی دارد.

شرایط اخذ ویزای تجاری کانادا

از شرایط اخذ ویزای تجاری کانادا ارائه مدارک به صورت کامل میباشد. از جمله مدارکی که باید برای اخذ ویزای تجاری کانادا ارائه دهید عبارتند از فرم دخواست ویزای تجاری ، دو قطعه عکس که این عکس ها میبایست در سایزهای ۳.۵ در ۴.۵ و همچنین با پس زمینه سفید باشد. نکته ای که جزو شرایط اخذ ویزای تجاری کانادا مرتبط با عکس میباشد این است که این عکس ها باید در ۳ ماه گذشته گرفته شده باشند. پاسپورت معتبر، رزور بلیط رفت و برگشت هواپیما و بیمه مسافرتی از دیگر شرایط اخد ویزای تجاری کانادا هستند.

مراحل اخذ ویزای تجاری کانادا

مراحل اخذ ویزای تجاری کانادا ممکن است برای برخی افراد که به تازگی اقدام به اخذ این نوع نموده اند مشکلاتی را به وجود آورد که در این صورت بهتر است تا با کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل کرده تا نسبت به هر یک از مراحل اطلاعاتی کاملی را کسب نمایند. کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین به دلیل سابقه طولانی که در زمینه اخذ ویزا دارند میتوانند به خوبی شما را از مراحل اخذ ویزای تجاری کانادا مطلع کرده و در صورت تمایل نیز اخذ این نوع ویزا را به این موسسه واگذار نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :