00905364931419

ویزای انگلیس

انگلیس یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی محسوب میشود که از جاذبه های گردشگری زیادی برخوردار است و همچنین شرایط اقتصادی بسیار خوبی  نیز دارد. جاذبه های گردشگری متنوع و همچنین اقتصاد قوی این کشور باعث شده تا افراد زیادی از سراسر دنیا به منظور بازدید و همچنین اقامت به این کشور سفر کنند. اما ورود به خاک این کشور به آسانی انجام نمیشود و قبل از هر چیز باید ویزای انگلیس را دریافت نمایید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد سفر به این کشور را دارید بهتر است تا با انواع ویزای این کشور آشنا شوید.

انواع ویزای انگلیس

ویزای توریستی، ویزای کار، ویزای تحصیلی و ویزای اقامت و خانوادگی از مهمترین و محبوب ترین انواع ویزای انگلیس هستند. افرادی که قصد سفر چند روزه به انگلیس را دارند و قصد آنها گردش و تفریح میباشد باید ویزای توریستی این کشور را تهیه کنند. ویزای کار همانطور که از نامش پیداست برای افراد جویای کار مناسب میباشد. ویزای تحصیلی شامل حال علاقمندان به تحصیل در دانشگاه های انگلیس میشود. ویزای اقامت نیز از انواع ویزای انگلیس است و ایده آل افرادی میباشدکه قصد اقامت دائم و موقت را دارند.

شرایط اخذ ویزای انگلیس

شرایط اخذ ویزای انگلیس نسبت به نوع سفر متفاوت میباشد. نوع سفر شما میتواند تعیین کننده شرایط اخذ ویزای شینگن باشد و اگر قصد سفر با هر قصدی را دارید باید نسبت به آن اقدامات لازم را انجام دهید.

مراحل اخذ ویزای انگلیس

هر یک از مراحل اخذ ویزای انگلیس را کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین در اختیار شما قرار خواهند داد و برای دریافت هر گونه سوال، تماس تلفنی با کارشناسان این مجموعه  کافیست.

از دیگر خدمات ویزا پلاتین می توان به برگذاری کورس زبان انگلیسی اشاره کرد

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :