00905364931419

ویزای استرالیا

استرالیا یکی از زیباترین قاره های جهان محسوب میشود که شرایط آب و هوایی مناسب و همچنین وسعت خاک بسیار زیاد آن باعث شده تا علاقمندان زیادی را از سراسر کشور به قصد تفریح یا اقامت جذب خود نماید. برای ورود به این کشور اخذ ویزای استرالیا الزامی است و باید  قبل از هر اقدامی ویزای متناسب با نوع سفر خود را دریافت کنید.

انواع ویزای استرالیا

استرالیا یکی از کشور هایی است که نسبت به نوع سفر ویزاهای مختلفی را در نظر گرفته است. انواع ویزای استرالیا برای ورود به خاک این کشور نسبت به نوع سفر صادر میشود که میتوان به ویزای توریستی، ویزای کار، ویزای خویشاوندی، ویزای والدین، ویزای فرزند، ویزای ازدواج و ویزای اقامتی اشاره نمود. برای کسب هر گونه اطلاعات قبل از دریافت انواع ویزای استرالیا تنها کافی است تا با کارشناسان موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین تماس حاصل نمایید.

شرایط اخذ ویزای استرالیا

شرایط اخذ ویزای استرالیا برای انواع ویزا متفاوت میباشد. بستگی دارد که شما از سفر به استرالیا چه اهدافی را دنبال میکنید که نسبت به هدف شما شرایط اخذ ویزای استرالیا نیز تغییر خواهد کرد. شرایط اخذ ویزای استرالیا برای افرادی که قصد گردش و تفریح در این کشور را دارند با شرایط افرادی که به دنبال تحصیل و یا اقامت هستند متفاوت میباشد.

مراحل اخذ ویزای استرالیا

هر یک از مراحل اخذ ویزای استرالیا باید یک به یک طی شوند و در صورتیکه به هیچ یک از این مراحل آشنایی ندارید بهتر است مشاوره ای را دریافت نمایید. مراحل اخذ ویزای استرالیا را میتوانید از طریق مشاوره ای که کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی ویزا پلاتین بصورت مراجعه حضوری در اختیار شما قرار میدهند کسب نمایید.

یکی دیگر از خدمات ویزا پلاتین ، خرید ملک در استرالیا می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :